01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Дякуємо за сьогоднішній сонячний ранок: у Кропивницькому вшанували загиблих спецпризначенців (ФОТО)

ПОДІЇ

Дякуємо за сьогоднішній сонячний ранок: у Кропивницькому вшанували загиблих спецпризначенців (ФОТО)

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні державного свята Дня захисника України в Ковалівському парку Кропивницького, біля символічного пам’ятника загиблим спецпризначенцям 3-го окремого полку імені Святослава Хороброго, було піднято Прапор України та Прапор сил спеціальних операцій Збройних сил України.

13 1

Вшанувати загиблих прийшли військові, волонтери, представники обласної й міської влад та громадськості.

13 9

13 3

«Герої не вмирають, пам'ять про них буде вічна і нам дуже сумно, що 202 військових тільки з Кіровоградщини віддали своє життя за мирне небо і сьогоднішній сонячний ранок та назавжди приєдналися до небесного війська», - зазначила під час виступу волонтерка Оксана Червона.

Серед присутніх були й рідні хлопців, обличчя яких дивляться на кропивничан із цього пам’ятного знаку.

13 2

13 6

13 7

«Хочу привітати присутніх та побажати всім захисникам, які боронять і боронили нашу землю, скорішої перемоги та повернення до рідної домівки. І пам’ятайте, вас чекають не лише ваші родини, а й вся Україна. Я схиляюся перед хлопцями, які дивляться на нас з цих світлини. Вони були у найгарячіших точках: Краматорськ, Слов’янськ, Савур-могила, Донецький аеропорт, Іловайськ і Дебальцеве. Вони виконали свій військовий обов’язок до кінця. Це герої нашої новітньої історії. Вічна вам пам'ять», - звернулася до присутніх матір загиблого героя, старшого солдата Олександра Кондакова Алла Олександрівна.

З нагоди свята військові 3-го окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго за героїзм і мужність отримали почесні відзнаки та нагороди від тимчасово виконуючої обов’язки голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Світлани Лобанової, голови обласної ради Олександра Чорноіваненка та міського голови Кропивницького Андрія Райковича.

13 8

«Великі три свята зібрали нас тут із метою переосмислити ситуацію, яка відбувається у нашій державі та вшанування пам’ять синів нашого народу. Ми, хто зараз живе, творить, маємо велику відповідальність перед нашими побратимами, які спостерігають за нами з неба. Ми повинні кожен на своєму робочому, навчальному місці робити все можливе задля найшвидшої перемоги. Щоб у мирній Україні ми розвивали її так, як ми цього хочемо, жили в тій державі, якій ми з вами хочемо і як ми вважаємо за потрібне. Ми зробимо все, аби якнайшвидше наблизити нашу перемогу. Запевнюємо всіх, що воїни полку імені Святослава Хороброго на гідному рівні виконують свої службові обов’язки задля нашої з вами перемоги. Ми вдячні за вашу підтримку. Шана і повага нашим рідним. Перемога буде за нами. Слава Україні», - подякував від імені спецпризначенців заступник командира частини Сергій Францішкевич.

По закінченні урочистостей усі бажаючі мали можливість відвідати з екскурсією музей спецпризначенців.