28травня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Чи з’явиться у Кропивницькому гідний пам’ятник загиблим спецпризначенцям

ПОДІЇ

Чи з’явиться у Кропивницькому гідний пам’ятник загиблим спецпризначенцям

Кропивничани сподіваються, що в їхньому рідному місті незабаром з’явиться гідний пам’ятник усім воїнам, які стали на захист Батьківщини.

15 11

Із відповідною пропозицією звернулася до міського голови Кропивницького Андрія Райковича волонтерка Оксана Червона під час підняття прапорів біля символічного знаку загиблим спецпризначенцям.

Користуючись нагодою, вона передала очільнику міста ескізний проект, який був створений волонтерами спільно з військовими.

15 9

«Саме на цьому постаменті ще пекельним літом 2014 року, після того, як на фронті почали гинути наші хлопці, з’явився напис простою фарбою «Слава загиблим героям». Потім сюди почали приносити квіти, фотографії, лампадки. Я дуже сподіваюся, що колись на цьому місці буде гідний пам’ятник. Це не буде місце скорботи, це буде місце великої шани, подяки та гідності. Певні кроки громадою міста були зроблені ще в 2017 році, коли петиція про створення пам’ятника захисникам України швидко набрала необхідну кількість голосів і пройшла всі фахові комісії. Але потім справа зупинилися.», – зазначила волонтерка.

15 10

Читайте також: Дякуємо за сьогоднішній сонячний ранок: у Кропивницькому вшанували загиблих спецпризначенців (ФОТО)