23вересня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Вхід заборонено: у Кропивницькому закрили усі кладовища міста

ПОДІЇ

Вхід заборонено: у Кропивницькому закрили усі кладовища міста

23 6Доступ громадян до відвідування місць поховань на кладовищах Кропивницького тимчасово припиняється.

Відповідне рішення прийняв міський штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру сьогодні, 23 квітня.

Підставою для цього стало розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації заступника міського голови Олександра Мосіна.

«У місцях перебування масового скупчення людей вирішено закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1,5 метри», – йдеться у документі.

Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області доручено забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом” під час проведення поминальних днів, а також забезпечити охорону публічної, громадської безпеки і порядку на кладовищах під час проведення поминальних днів.

        Читайте також: У Кропивницькому просять із порозумінням поставитися до відтермінування поминальних днів