25січня2021

ГОЛОВНА ПОДІЇ Чому працівники СБУ побували на майданчику резервуарів чистої води Кіровоградського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

ПОДІЇ

Чому працівники СБУ побували на майданчику резервуарів чистої води Кіровоградського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

4 921ё3

Штаб антитерористичного центру при СБУ моніторить рівень терористичної загрози та зосереджений на контртерористичному та протидиверсійному захисті об’єктів критичної інфраструктури.

З початку 2020 року координаційною групою антитерористичного центру при управлінні СБУ в Кіровоградській області проведено сім спеціальних тренувань на електрично-розподільчих підстанціях Смолінської та Новокостянтинівської шахт ДП «СхідГЗК», станції "Житселище" в місті Долинська, на майданчику резервуарів чистої води Кіровоградського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та в трьох військових частинах регіону.

Під час заходів СБУ перевіряла рівень захищеності об’єктів та готовності адміністрацій, служб безпеки та охорони, правоохоронних органів та спеціальних служб до реагування на надзвичайні події та усунення наслідків можливих терористичних актів.

Відповідно до задуму було здійснено спроби проникнення умовних диверсійних груп на територію об’єктів та їх мінування.

За результатами тренувань Координаційна група АТЦ надала відповідні методичні рекомендації для кожного об’єкта щодо удосконалення системи захисту та здійснює контроль за усуненням виявлених недоліків.

2 871236

Пресгрупа УСБУ в Кіровоградській області