21жовтня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Почесний громадянин Кропивницького Микола Сухомлин привітав територіальну громаду зі святом (ФОТО)

ПОДІЇ

Почесний громадянин Кропивницького Микола Сухомлин привітав територіальну громаду зі святом (ФОТО)

5d99f37a710c9bb4deea6b8b8d48ed3c 

Когорта Почесних громадян Кропивницького поповнилася. 

За видатні заслуги перед територіальною громадою, активну громадську діяльність та з нагоди 266-ої річниці заснування міста голові ради старiйшин при облдержадмiнiстрацiї Миколі Олексійовичу Сухомлину сьогодні, 19 вересня, урочисто присвоїли звання.

Він висловив слова подяки за визнання його роботи на благо розвитку рідного міста та області.

"Для мене велика честь – бути в одному ряду з такими видатними постатями міста як Володимир Курбатов, Олександр Саінсус, Павло Штутман, Євген Бахмач та інші достойні люди. Присвоєння почесного звання застало мене в зрілому віці, коли вже вдалося багато зробити для рідного міста. Був депутатом, займав керівні посади. Згадую створення корпусів провідних заводів міста, понад 300 тисяч квадратних метрів житла, школи та поліклініки. Ми завжди цінували людей праці і вірили, що завдяки їм можна поліпшувати життя", – наголосив Микола Олексійович.

Добрим словом відзначив цьогоріний Почесний громадянин міста й заслуги чинної влади: і спорудження арки, і транспортну розв’язку на вулиці Кропивницького. Подякував очільнику міста Андрію Райковичу та депутатському корпусу за зроблене в галузі освіти, охорони здоров’я, спорту. Наголосив, що місто невпинно змінюється на краще.

Принагідно Микола Сухомлин привітав територіальну громаду Кропивницького з черговою річницею.

Деталі – тут.

Читайте також: Микола Сухомлин – Почесний громадянин Кропивницького-2020