21жовтня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Хто обіцяє віддати свій голос за діючого очільника Кропивницького

ПОДІЇ

Хто обіцяє віддати свій голос за діючого очільника Кропивницького

Rajkov

На зустрічі з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичом люди приходять зі скаргами,  проханнями й пропозиціями.

Так було й біля міської поліклініки №1, коли ввечері там зібралися жителі кількох прилеглих вулиць. Присутні нарікали на роботу водоканалу, на відсутність автобусного маршруту, який би зв'язував їхній мікрорайон з автовокзалом №1, на те, що деякі тротуарні доріжки потребують ремонту, на відсутність позначень вуличних переходів тощо.

 

Навіть з огляду на наближення виборів Андрій Райкович не обіцяв негайно вирішити порушені питання.

"Для цього потрібні час і фінанси. Не можна за короткий період розв'язати проблеми, що накопичувалися десятиліттями, хоч ми й стараємося це робити", – пояснив очільник міста.

Старання команди Андрія Райковича не залишаються непоміченими жителями міста, що засвідчила й ця зустріч. Присутні дякували міському керівництву за відкриття й оснащення лікувальних відділень, яких бракувало місту, за освітлення вулиць, за відновлення пасажирських перевезень комунальним транспортом.

"Тепер я їду в гарному тролейбусі, як королева – ніхто мене не штовхає, не тисне", – сказала жінка похилого віку.

Її підтримали й інші присутні, а тому пообіцяли віддати свій голос на виборах 25 жовтня за чинного міського голову, аби той продовжив розпочаті в місті зміни.

Андрій Ракович пояснив, за яких умов це стане можливим.

"Рішення щодо фінансування масштабних проєктів приймаються в депутатській залі, і там повинні бути однодумці міського голови. Тому, підтримуючи на виборах мою кандидатуру, ви маєте ще й підтримати кандидатів в депутати міської ради від партії Пропозиція", яка мене теж висунула", – зазначив Андрій Райкович.

Він також порадив присутнім не чекати чергових виборів, щоб повідомити про наболіле. Це треба робити, коли виникає та чи інша проблема.