22вересня2021

ГОЛОВНА ПОДІЇ Начальнику кропивницької академії повторно вручили підозру у вчиненні злочину

ПОДІЇ

Начальнику кропивницької академії повторно вручили підозру у вчиненні злочину

241084525 3097230113850894 5862284876784873084 n

Учора, 6 вересня, увечері начальнику Льотної академії НАУ повторно вручили підозру, підписану прокурором області, у вчиненні злочину та ознайомили з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Підозру Олександру Чумаку вручали у палаті однієї зі столичних лікарень, де нині перебуває підозрюваний. Про це в Телеграмканалі повідомив депутат Кропивницької районної ради Андрій Лаврусь.

Раніше Ленінський райсуд дав офіційний коментар по Чумаку. 

«Слідчий суддя дійшов висновку, що повідомлення про підозру було незаконним, так як було допущено грубе порушення процедури повідомлення. Тобто, підозру вручила неуповноважена на це особа. Відповідно, затриманий не набув статусу підозрюваного, тому до нього не може бути застосований жоден запобіжний захід», – наголосила речниця суду.

За її словами, під час судового засідання встановили, що громадянин Чумак має правовий статус адвоката. Відповідно ж до. п. 1 ч. 1 ст. 481 Кримінально-процесуального кодексу України, письмове повідомлення про підозру адвокату можуть вручити генеральний прокурор, його заступник та керівником обласної прокуратури, або за їхнім дорученням.

Обласна прокуратура оскаржуватиме рішення районного суду.

Читайте також: Погрожував «знищити» бізнес: затримали начальника Льотної академії НАУ, що у Кропивницькому