23травня2022

ГОЛОВНА ПОДІЇ Кіровоградщина: поліцейські повідомили про підозру у привласненні понад 400 тисяч гривень керівнику підприємства

ПОДІЇ

Кіровоградщина: поліцейські повідомили про підозру у привласненні понад 400 тисяч гривень керівнику підприємства

630 360 1617786292 219

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення грошових коштіву великих розмірах здійснюється відділом детективів поліції області, за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2020 році керівник приватного підприємства уклав договори з однією з громад Кропивницького району щодо проведення робіт з освітлення.

У подальшому, зловживаючи службовим становищем, громадянин підробив звітну документацію, завищив витрати та заволодів понад 400 тисячами гривень.

Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, триває.

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 За матеріалами слідчого управління

поліції Кіровоградської області