29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ На Кіровоградщині повідомили про підозру організатору втеч за кордон двом десяткам призовників (ФОТО)

ПОДІЇ

На Кіровоградщині повідомили про підозру організатору втеч за кордон двом десяткам призовників (ФОТО)

296243704 353291876993882 9095168989525472977 n

СБ України в Кіровоградській області затримала киянина, який організував схему незаконного переправлення через державний кордон чоловіків, які підлягають мобілізації у військовий час.

Слідством встановлено, що зловмисник забезпечував своїх «клієнтів» повним пакетом підроблених документів, у тому числі й підтверджуючими листами щодо навчання у закордонних вищих навчальних закладах. Це коштувало по $3,5 тис. з особи, повідомили в пресслужбі СБУ.

За оперативною інформацією, його послугами скористалися майже два десятки громадян. Наразі їх особи встановлено, щодо них буде окремо прийнято рішення відповідними правоохоронними органами.

Співробітники СБУ задокументували факт одержання завдатку – $1500. Після цього ділка затримали у Києві при передачі повного пакету підроблених документів.

У ході обшуків за місцем фактичного проживання правоохоронці вилучили:

- готові до збуту підробки;

- комп’ютерне обладнання та засоби зв’язку з доказами протиправної діяльності.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ у Кіровоградській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури.