13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ У "Дніпро-Кіровоград" оприлюднили заяву щодо дій правоохоронців

ПОДІЇ

У "Дніпро-Кіровоград" оприлюднили заяву щодо дій правоохоронців

318885796 659709869048434 3449638380604293911 n

Сьогодні, 14 лютого, слідчі поліції у супроводі представників СБУ прийшли з обшуками додому до в. о. генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного та радника з питань енергоефективності Сергія Кареліна.

Про це йдеться в заяві ОКВП "Дніпро-Кіровоград", оприлюдненій на офіційній сторінці підприємства у фейсбуці.

Автори заяви наголошують, правоохоронці завітали до керівництва ОКВП "не вперше і з того ж самого приводу – придбання екскаватора для Смолінського водоканалу та канало-промивного мулососу".

"Традиційно шукали міфічну «чорну бухгалтерію» щодо придбання цих двох вкрай потрібних водоканалам і придбаним нижче ринкової ціни транспортних засобів.

Чекати на адвоката відмовилися - очільнику ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вибили двері в квартиру та вилучили телефон. Так само вилучили телефон і в його радника - Сергія Кареліна.

Водночас на усіх об’єктах ОКВП «Дніпро-Кіровоград» пройшли обшуки по іншому кримінальному провадженню від 6.12.2022 року за ведення господарської діяльності з 2020 року. Нагадаємо, в.о. гендиректором підприємства Олександр Пісний призначений з 29 грудня 2021 року. До цього ОКВП очолював Роман Ілик.

Мова йде про придбання реагентів, необхідних для очищення води, які за версією слідства, були закуплені за кошти обласного бюджету і не доїхали до підприємства.

Вважаємо, що останні пів року у різний спосіб відбувається системна кампанія як із дискредитації головного водопостачальника регіону, так і чинного його керівництва.

В умовах війни, коли суттєво зросла вартість складових тарифу, коли населення заборгувало за спожиту послугу майже 140 мільйонів гривень, а юридичні особи - 5,6 мільйонів, підприємство стримує вартість водопостачання і водовідведення, запроваджує енергоощадні технології, модернізує технічну складову, залучає допомогу міжнародних партнерів, а на сьогодні це вже понад 74 мільйони гривень. І постійно підтримує ЗСУ власними донатами – від початку війни 1,5 мільйона гривень працівники скерували на допомогу армії.

Наша робота прозора, публічна і конструктивна. Зі своїми споживачами ми перебуваємо на зв‘язку 24/7.

Разом із тим, акцентуємо увагу, що вся документація оприлюднена на антикорупційних майданчиках, а не міститься в телефоні в.о. гендиректора та його радника.

Керівництво ОКВП «Дніпро-Кіровоград» перебуває на робочому місці і завжди готове відповісти на всі запитання.

Ми вкотре закликаємо правоохоронців до цивілізованого діалогу, а також чекаємо реакції на наші чисельні заяви щодо виявлених в ході внутрішніх аудитів зловживань попереднім менеджментом підприємства.

Також чекаємо на відповіді поліції, СБУ та прокуратури щодо поширених в умовах війни фейків, покликаних спровокувати паніку серед населення Кіровоградщини.

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» було і залишається поза політикою. Не потрібно нас у неї втягувати!

Наша робота – забезпечити населення водопостачанням!

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» залишає за собою право звернутися до керівників Нацполіції, СБУ та Генпрокуратури за наданням правової оцінки діяльності обласних поліції, СБУ та прокуратури на предмет їхньої роботи в інтересах окремих осіб замість державних інтересів", – йдеться в заяві "Дніпро-Кіровоград".