23липня2024

ГОЛОВНА ПОДІЇ Кіровоградщина: за нанесення тілесних ушкоджень журналісту судитимуть депутата міської ради

ПОДІЇ

Кіровоградщина: за нанесення тілесних ушкоджень журналісту судитимуть депутата міської ради

20 12 53

За процесуального керівництва Олександрійської окружної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно депутата однієї із міських рад регіону за фактом нанесення тілесних ушкоджень журналісту, а також службової недбалості ( ч.2. ст. 345-1, ч.2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, інформує Кіровоградська обласна прокуратура, у 2019 році журналіст готував матеріал про корупційну складову при зміні підприємства-утримувача міського сміттєзвалища.

Під час зйомки депутат намагався вибити з рук журналіста фотокамеру, наносячи йому удари по руці. За висновками експертизи, працівник ЗМІ отримав легкі тілесні ушкодження.

Крім того депутату слідство інкримінує службову недбалість. Йдеться про бездіяльність обвинуваченого при здійсненні контролю за роботою підприємства, утримувача сміттєзвалища. Як наслідок, експлуатація сміттєзвалища здійснювалась із численними порушенням вимог законодаства, що призвело до забруднення землі і підземних вод зі збитками довкіллю у понад 1.7 млн грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом Олександрійської окружної прокуратури.