27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Страшна звістка надійшла до пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини (ФОТО)

ПОДІЇ

Страшна звістка надійшла до пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини (ФОТО)

344771157 581051240795797 346021785828448535 n

Учора, 3 травня, під час розмінування території Чугуївського району Харківської області загинув старшина служби цивільного захисту Віталій Дубіна.

Про це повідомив керівник головного управління ДСНС України у Кіровоградській області Віталій Миронюк.

З 2011 року він проходив службу в органах і підрозділах цивільного захисту Кіровоградського гарнізону. Його завжди відрізняли мужність, витримка та виваженість рішень, відповідальність та професійність при виконанні поставлених завдань. 

"Війна забирає найкращих, а тонни вибухонебезпечного металу, залишені ворогом в українській землі, безжально знищують усе живе. І перші, хто потрапляє під удар, - це герої без зброї - наші сапери, які стали для українців міцним щитом від небезпеки і не зважаючи ні на що, продовжуватимуть роботи по розмінуванню територій нашої держави.

Вся чисельна родина рятувальників Кіровоградщини висловлюють щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті турботливого сина. Важко знайти слова, неможливо загоїти біль втрати, коли зупиняється серце рідної людини.

Вічна пам’ять герою-рятувальнику", – зазначив Миронюк.

Він додав, Віталій був рятувальником не лише за професією, а у першу чергу, за покликом серця. Готовий щохвилини, ризикуючи собою, прийти на допомогу кожному, хто опинився у біді. Таким його запам’ятають усі, хто знав, з ким вони ділили труднощі служби та пліч-о-пліч боролися з життєвими негараздами.