05грудня2023

ГОЛОВНА ПОДІЇ На Кіровоградщині правоохоронці затримали члена військово-лікарської комісії (ФОТО)

ПОДІЇ

На Кіровоградщині правоохоронці затримали члена військово-лікарської комісії (ФОТО)

6470975c85aab212273142

За винагороду фігурант обіцяв вплинути на інших членів комісії для прийняття «потрібного» рішення.

Викрили корупційний механізм проходження ВЛК оперативники управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області та слідчі слідчого управління обласної поліції, поінформували в департаменті.

40 000 гривень вимагав від громадянина лікар-член військово-лікарської комісії одного з медичних закладів регіону за сприяння у вирішенні медичного питання. За вказану суму він повинен був підготувати фіктивні документи щодо стану здоров’я та вплинути на інших членів комісії під час прийняття рішення про непридатність.

25 травня поліцейські затримали фігуранта при передачі йому 40 000 гривень неправомірної вигоди у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення чоловіку підозри за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Після проведення процесуальних заходів прийматиметься рішення про повідомлення підозри іншим причетним особам.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Кіровоградська обласна прокуратура.

Тим часом на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани віддали останню земну шану землякам-героям, які полягли за Україну на Донеччині.