16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ На Кіровоградщині затримали поліцейського, який за винагороду "закривав очі" на порушення правил торгівлі (ФОТО)

ПОДІЇ

На Кіровоградщині затримали поліцейського, який за винагороду "закривав очі" на порушення правил торгівлі (ФОТО)

351474947 3097146840589009 5001991373389890932 n

За підозрою у вчиненні корупційного злочину (ч.3 ст.368 КК України) затримали заступника начальника сектору дільничних офіцерів одного з районних управлінь поліції головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що працівник поліції вимагав від підприємця з Олександрії щомісячне надання йому неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів, обіцяючи взамін безперешкодне здійснення господарської діяльності, повідомили в обласній прокуратурі.

За неправомірну вигоду у 20 тисяч гривень обіцяв не притягувати підприємицю до відповідальності за порушення правил торгівлі та не складати відносно неї матеріали про адмінправопорушення.

Затримали поліцейського безпосередньо при отриманні грошових коштів.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення працівнику поліції про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України. Також прокурори готують до суду клопотання щодо обрання поліцейському запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Досудове розслідування провадження здійснюють слідчі третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Кропивницькому) Територіального управління Державного бюро розслідувань, оперативний супровід - Кіровоградське управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.