29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Зливав інформацію про розміщення ЗСУ: жителю Олександрії повідомили про підозру

ПОДІЇ

Зливав інформацію про розміщення ЗСУ: жителю Олександрії повідомили про підозру

24 05 22

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури мешканцю м. Олександрії повідомили про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розміщення Збройних Сил України (ч. 3 ст. 114-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, маючи проросійські погляди, на початку минулого року почав свідомо співпрацювати з представниками держави-агресора. Рік чоловік контактував з представниками рф через месенжер «Telegram», систематично інформуючи ворога про переміщення та рух українських військових через населений пункт, в якому проживав. Особисто їздив містом і навколишніми селами та фіксував, де саме перебувають та якими шляхами здійснюють рух українські військові підрозділи.

Слідчі встановили, що за цей час підозрюваний передав представникам рф більше 30 повідомлень про наземне та залізничне переміщення ЗСУ.

Ворога зокрема цікавило усе, що стосувалось питань переміщення залізничним сполученням військової техніки та особового складу: час, кількість рухомого складу, найменування техніки, кількість живої сили та навіть номери військових ешелонів.

За наполяганням прокурора підозрюваному обрано безальтернативний запобіжний захід тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснює УСБУ у Кіровоградській області.