25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Загинула миттєво: за фактом смерті жінки у кропивницькому парку розпочали кримінальне провадження

ПОДІЇ

Загинула миттєво: за фактом смерті жінки у кропивницькому парку розпочали кримінальне провадження

37ec7b4f2f27621

Розпочали кримінальне провадження ч.2 ст. 272 Кримінального кодексу України за фактом загибелі жінки у кропивницькому парку.

Про це повідомила речниця поліції області Віталіна Бевзенко.

Як інформували в ЗПУ, вчора, 7 травня, на території Дендропарку Кропивницького з колеса огляду впала і розбилась на смерть жінка.

У статті ККУ йдеться про порушення правил безпеки ... що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки. Карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

За неофіційною інформацією, при жінці була передсмертна записка, в якій вона просила у її смерті не звинувачувани нікого, окрім Путіна.

Кропивничанка, яка в момент трагедії проходила парком, так розповіла про почуте й побачене: "Я ... в момент падіння жінки з "колеса огляду" ... проходила ... за 8-10 метрів. Вона загинула миттєво, без жодного крику. Можу виступати свідком, якщо комусь треба, хоча вже навряд. Кажуть, що це було самогубство і при жінці знайшли записку "прошу нікого не звинувачувати..." Я йшла в навушниках і слухала радіо, почула глухий гучний звук позаду себе, потім побачила, як почали бігати й кричати дівчата-працівниці парку, показуючи на щось незрозуміле яскраво-рожеве, що лежало біля колеса огляду на газоні... Дівчата не підходили, боялися. Через 2-3 хвилини до "рожевого" підійшов хлопець, напевно адміністратор. Він не торкався тіла і не нахилявся до неї, з його лиця було зрозуміло, що людина нежива. Він відійшов, і всі вирішили за краще чекати швидку. Після швидкої прибуло й багато поліції, не менше кількох десятків поліцейських. З того, що швидка не спішила їхати, а стояла там, з поліцією, було ясно, що спішити вже немає куди..."

7a3fac8b9f67b60f

Світлини – Суспільного