
Росіяни в ніч на 20 березня завдали ударів ворожими БПЛА по Кропивницькому.
Через атаку зазнала руйнувань цивільна інфраструктура, повідомили в ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

"Пошкоджені житлові будинки у декількох районах міста. В них вибиті вікна, зруйновані балкони, зазнали ушкоджень конструкції. За попередньою інформацією, постраждало 8 осіб, серед них – 1 дитина. На даний час на місці працюють усі відповідні служби", – йдеться в повідомленні.

Залучено психологів Служби порятунку, які надали психологічну допомогу 25 людям, що цього потребували.
На місці розгорнуто Пункт незламності.
Від ДСНС залучено 65 чоловік особового складу та 15 одиниць техніки.


Читайте також: Розбиті мирні житлові будинки, поранена дитина, – начальник Кіровоградської ОВА про наслідки ворожої атаки




Відкрите практичне заняття, присвячене сучасним напрямам робототехніки та безпілотних технологій, провели в Українській державній льотній академії.







