21серпня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА У січні на Кіровоградщині побували двоє кандидатів у Президенти України в різних статусах

ПОЛІТИКА

У січні на Кіровоградщині побували двоє кандидатів у Президенти України в різних статусах

Протягом січня нинішнього року Кіровоградщину відвідали кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко та на той час потенційний кандидат Олег Ляшко.

01.02.2019 Kropivnitskay NaluvaytenkoВалентин Наливайченко здійснив одноденний візит до Кропивницького 22 січня. Під час візиту брав участь в акції «Ланцюг єднання», яку організували громадські активісти на честь сотої річниці проголошення Акту Злуки двох частин України. Під час зустрічі з місцевими журналістами політик презентував свою передвиброїщчу програму. Також Наливайченко зустрівся з демобілізованими військовими, прихильниками «Громадсько-політичний руху Валентина Наливайченка «Справедливість».

1.02.2019 Kropivnitskay LashcoОлег Ляшко побував з робочим візитом на Кіровоградщині 18 січня. Як повідомляла ОПОРА, під час візиту потенційного кандидата у Президенти Олега Ляшка супроводжували народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько, Олександрійський міський голова Степан Цапюк, заступник міського голови Сергій Гриценко. Близько 800 людей зібрали в Олександрійському палаці культури «Світлопільський». Ляшко вручив подяку співробітникам бюджетних установ – шкіл і лікарень, а також секретарю Олександрійської міської ради Олені Богоявленській. Політик також побував в Олександрійському гемодіалізному центрі та зустрівся з колективом комунального закладу «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій».

«У січні нинішнього року ми спостерігали незначну кількість візитів на Кіровоградщину кандидатів у Президенти чи потенційних кандидатів. Натомість можна відзначити активну діяльність команд кандидатів на місцях. Зокрема, у формуванні штабів та поширенні друкованих матеріалів політичної реклами», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами  в Кіровоградській області Зоя Лебідь.