29жовтня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Штраф і заборона керувати автомобілем один рік: апеляційну скаргу нардепа з Кіровоградщини не задовольнили

ПОЛІТИКА

Штраф і заборона керувати автомобілем один рік: апеляційну скаргу нардепа з Кіровоградщини не задовольнили

Кропивницький  апеляційний суд завершив розгляд апеляційної скарги на постанову районного суду в справі про адміністративне правопорушення народного депутата України Станіслава Березкіна.

05 19 348

Про це повідомляє прес-служба Кропивницького апеляцiйного суду.

Згідно протоколу Березкіну поставлено за провину те, що він керував транспортним засобом з ознаками алкогольного сп`яніння. Від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому законом порядку він відмовився у присутності двох свідків. Таким чином, порушив пункт 2.5 Правил дорожнього руху, за що передбачена адміністративна відповідальність за частиною 1 статті 130 КУпАП.

Районний суд визнав депутата винним у керуванні транспортним засобом з ознаками алкогольного сп’яніння (ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і зобов’язав  сплатити штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

В апеляційній скарзі Станіслав Березкін просив скасувати постанову районного суду, як незаконну та необґрунтовану, а провадження в справі закрити за відсутності у його діях складу адміністративного правопорушення, оскільки стверджує, що автомобілем не керував.

У ході апеляційного розгляду переглянули відео з боді-камер патрульних поліцейських, допитали в якості свідків водія та охоронців нардепа.

В підсумку суд постановив апеляційну скаргу депутата залишити без задоволення, а постанову районного суду про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення залишити без змін.                                                                                         

Постанова апеляційного суду набрала законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Читайте також: Регламентний комітет підтримав подання генпрокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Станіслава Березкіна

Фото: https://biz.censor.net.ua