03липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА На Кіровоградщині обговорили модель поділу області на три райони

ПОЛІТИКА

На Кіровоградщині обговорили модель поділу області на три райони

0808190301

У Кіровоградській обласній раді провели засідання міжвідмочої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою області.

Нарада відбулася під керівництвом голови обласної ради Олександра Чорноіваненка та першого заступника голови обладержадміністрації Сергія Коваленка, інформує пресслужба облради.

Учасники засідання обговорили запропоновану Міністерством регіонального розвитку модель поділу Кіровоградської області на три райони: Кропивницький, Олександрійський та Новоукраїнський.

Голова обласної ради Олександр Чорніованенко зазначив, що для зміни адміністративно-територіального устрою області в частині кількості районів потрібно мати серйозні аргументи, зокрема - економічні розрахунки та позицію самих територій.

"17 вересня відбудеться чергова сесія обласної ради. На розгляд депутатів буде винесено напрацьовані пропозиції щодо змін до перспективного плану об'єднання громад та змін адміністративно-територіального устрою області. Звертаюся до територій найближчим часом надати результати обговорень зазначених питань", – повідомив голова обласної ради.

За результатами засідання робочої групи вирішили надати на обговорення райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад та міст області чотири різних моделі поділу регіону на райони.

Читайте також: На Кіровоградщині буде три об’єднаних райони – Мінрегіон України