05липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Чому виборці Кіровоградщини хотіли подати в розшук

ПОЛІТИКА

Чому виборці Кіровоградщини хотіли подати в розшук

70941591 532153340853657 3024035285693366272 o

В Олександрії на 103-ому окрузі виборці шукають народного депутата Олега Воронька.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив громадський активіст Андрій Лаврусь.

Як відомо, Олега Воронька обрали народним депутатом від партії «Слуга народу» на парламентських виборах у 2019 році (виборчий округ № 103, м. Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони).

"Люди скаржаться, що депутат не з'являється на окрузі, не проводить зустрічей та не відповідає на листи і звернення.
Цитую: "А останні кілька місяців про Нардепа Воронька – взагалі ні слуху, ні духу. Не те що ніяких відписок, – він взагалі повністю перестав відповідати на будь-які звернення: чи то листи звичайною поштою, чи в електронній переписці. Його депутатський пункт прийому виборців за останні більш ніж два місяці не працював, здається, ні дня. Ну, зрозуміло, – карантин, але ж інші депутати знаходять достатньо можливостей комунікувати з людьми – на онлайн зустрічах, відкритими листами-відповідями, тощо. Ми вже хотіли було звертатися в поліцію про розшук О. Воронька, як розшукують безвісти зниклих людей. А тут загубилася навіть не просто людина, а цілий народний депутат… Правда, потім трохи заспокоїлися, коли недавно побачили його живого і здорового у соцмережах. Хоча аж надто великої радості це не принесло – спілкування з ним усе одно не виходить. Тепер ось думаємо: може, він ображається за щось на своїх виборців?"

Раніше на сайті Долинської міської ради з'явилось повідомлення про те, що Воронько ігнорує листи міської ради", – йдеться в повідомленні.

До слова, про епістолярний інцидент сам Воронько згадує 14 квітня на власній сторінці (фото – звідти) у фейсбуці так: "Зі сторінки Долинської міської ради мій помічник дізнався, що є кілька листів, які направлялися мені як Народному Депутату, але були повернуті відправникові. Найближчим часом мої представники організують їх доставку до Києва. Неприємна ситуація склалась через обмежений доступ для помічників-консультантів до усіх приміщень Верховної Ради на період карантину. До того ж на цей час припали зміни в моїй команді і відповіді на звернення не завжди вдається надати вчасно. Але на даний момент команда сформована, робота налагоджується і ми готові до співпраці в рамках законодавства".

Довідково: відповідно до Закону "Про статус народних депутатів України" народний депутат зобов'язаний працювати на окрузі, здійснювати прийом громадян.

            Читайте також: Громада Кіровоградщини готується до зустрічі з Євгеном Брагарем

У Кропивницькому обговорили суперечливе нове виборче законодавство

Обранці Кіровоградщини ігнорують виконання своїх обов’язків