21січня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Ігор Степура: За рішення суду на мою користь я грошей не платив

ПОЛІТИКА

Ігор Степура: За рішення суду на мою користь я грошей не платив

11 сесія об

Сьогодні, 25 листопада, відбулася позачергова сесія Кіровоградської обласної ради.

Відкриваючи сесію, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко попросив присутні ЗМІ повідомити громадськість про відповідальне ставлення депутатів до своїх обов'язків. Мовляв, не зважаючи на свою зайнятість іншими справами, вони знайшли час, щоб узяти участь у розгляді важливих для жителів області питань.

Та вже результати реєстрації засвідчили, що тільки тридцять три депутати присутні в загалі. Це достатньо, щоб відкрити сесію, але не для ефективної роботи. Коли ж невдовзі з'ясувалося, що один із депутатів нібито  подався до столиці, не дочекавшись закінчення сесії, її довелося закрити.

Рада встигла внести зміни до бюджету (виділа додатково сім мільйонів гривень на забезпечення заходів, спрямованих на протидію коронавірусу11 Степура COVID-19 в області, та 570 тисяч гривень на облаштування трьох пандусів в обласних закладах охорони здоров'я) та заслухати інформацію про виконання рішення суду щодо поновлення Ігоря Степури на посаді заступника голови обласної ради, звільненого у вересні минулого року.

З інформації спеціаліста обласної ради з правових питань стало відомо, що суд першої, а потім і апеляційний визнали звільнення Ігоря Степури незаконним та зобов'язали обласну раду поновити його на посаді. При цьому за вимушений прогул із рахунку ради було переказано Ігорі Степурі 125 тисяч гривень, а на саму раду двічі накладали штраф.

У своєму виступі Ігор Степура пояснив, що українські суди ніколи не були лояльними до українських націоналістів, тому прийняте рішення на його користь є свідченням незаконного його звільнення з посади.

«За рішення суду на мою користь я не платив, у мене таких коштів немає», – наголосив Ігоря Степура.

Він також нагадав, що згідно з чинним законодавством, за невиконання рішення суду наступає кримінальна відповідальність, тож у Олександра Чорноіваненка, який не виключено  захоче претендувати на керівну посаду, можуть виникнути неприємності.

Для виконання рішення суду депутатських голосів не вистачило. Головуючий оголосив про закриття сесії.

Читайте також: Ексзаступник голови Кіровоградської обласної ради виграв ще один суд

Заступник голови Кіровоградської облради виграв суд про поновлення на роботі 

Депутати Кіровоградщини відмовилися від заступника обласної ради