26січня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Чому кропивницькі депутати наполягають на скликанні позачергової сесії міськради

ПОЛІТИКА

Чому кропивницькі депутати наполягають на скликанні позачергової сесії міськради

Nash kray political party Ukraine Політична партія Наш Край 01

Днями група депутатів Кропивницької міської ради від політичої партії «Наш край» звернулася до міського голови Андрія Райковича щодо необхідності скликати позачергове засідання сесії.

Йдеться про недопущення підняття тарифів на комунальні послуги. 

«Днями перед Кропивницькою мiською радою вже відбувся мітинг мешканців щодо пiдвищення тарифiв за комунальнi послуги. Городяни обурювалися цінами на комуналку, зокрема, підвищенням тарифів на водопостачання. Люди вимагають знизити тарифи на воду, адже вони й до 2021 року були найвищими в Україні.

В опалювальний сезон для Кропивницького стали нормою пориви водо- й тепломереж. Це означає – без тепла та води на тривалий час залишаються житлові будинки. Або інший варіант – вода тижнями тече вулицями міста. Окрема проблема – відновлення доріг після ліквідації аварій. Деякі вулиці Кропивницького стабільно в стані «ліквідації» поривів трубопроводів.

Перспективи підвищення тарифів на тепло прогнозовані – тепловики нашого міста роками закликають споживачів погасити мільйонні борги. Це означає, що неплатників та боржників у комунальних підприємств стане ще більше.

Це стосується води, електроенергії, газу. Навіщо нам у ці проблемні часи пандемії створювати нестерпні умови виживання?», – йдеться у зверненні депутатів.

Звернення підписали Андрій Табалов, Вадим Дрига та Валерий Шутка.

138670919 1373801316304761 421425591779087603 n

Читайте також: Голові обласної ради передали вимогу про звільнення керівника ”Дніпро-Кіровоград”