26січня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Співпраця з квартальними комітетами та ОСББ – серед пріоритетів районних у Кропивницькому рад

ПОЛІТИКА

Співпраця з квартальними комітетами та ОСББ – серед пріоритетів районних у Кропивницькому рад

30188 1200x800 2

Визначення обсягу повноважень районних у місті Кропивницькому рад стало головним питанням робочої наради, яку провів секретар міської ради Олег Колюка вчора, 13 січня.

У нараді взяли участь заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Вергун, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва, начальниця юридичного управління Марина Смаглюк та голови Подільської і Фортечної районних у місті рад Володимир Стецюк та Віктор Закаблуковський.

"Унаслідок реформування системи соціального захисту населення на державному рівні, значний обсяг функцій районних у місті рад було передано міським радам. Тому наше завдання – наповнити реальними повноваженнями районні ради, як базові органи місцевого самоврядування на території міста", – наголосив Олег Колюка.

Під час наради Володимир Стецюк і Віктор Закаблуковський внесли власні пропозиції та висловили своє бачення напрямків діяльності районних рад нинішнього скликання. Ключовим завданням, на їхнє переконання,  залишається співпраця з органами самоорганізації населення – квартальними комітетами та ОСББ.

Учасники наради також обговорили питання контролю благоустрою у місті, зокрема у приватному секторі. Всі посадовці  були одностайними – квартальні комітети повинні сприяти дотриманню порядку та правил благоустрою на ввірених їм територіях.

Підсумком зустрічі стала домовленість про відпрацювання заступниками міського голови усіх  пропозицій, наданих головами районних у місті рад. Більш предметно питання обговорять та узгодять на черговій нараді, а напрацьовані проекти рішень будуть винесені на розгляд депутатському корпусу.