25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Нардепи з Кіровоградщини не поспішають виконувати передвиборчі обіцянки

ПОЛІТИКА

Нардепи з Кіровоградщини не поспішають виконувати передвиборчі обіцянки

94345 1 large

Кіровоградшина має п'ятеро депутатів-мажоритарників, усі вони виконали порівняно небагато своїх обіцянок.

В області п'ять депутатів-мажоритарників (четверо з них – від «Слуги народу») і у всіх рівень виконання обіцянок поки що невеликий. Найвідповідальнішим є позафракційний нардеп Олесь Довгий – він виконав 24% обіцянок. Про це повідомляє «Слово і діло».

У Довгого, який уже не вперше в парламенті, 45 обіцянок: 11 – виконав (24%), 9 – провалив, 25 – в процесі виконання.

У цьому скликанні Довгий ще не виконав і не провалив жодної обіцянки. В процесі виконання у нього програмні зобов'язання: захистити права соціально незахищених громадян, забезпечити справедливі тарифи на ЖКП, підтримувати молодих фахівців.

По 21% обіцянок виконали Олександр Дануца і Ігор Мурдій. У Мурдія обіцянок більше, ніж у його колеги – 38: виконав – 8 (21%), провалив – 2, в процесі виконання – 28. Депутат провалив програмну обіцянку припинити свавілля податківців щодо бізнесу (не голосував за закон про створення Бюро економічної безпеки). І, незважаючи на меморандум партії, не був на всіх пленарних засіданнях Ради.

Дануца, за даними «Слово і діло», дав 33 обіцянки: виконав – 7 (21%), провалив – 2, в процесі виконання – 24. Депутат виконав програмні обіцянки спростити процедуру імпічменту, скасувати недоторканність, домагатися запровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів. Водночас не виконав зобов'язання бути присутнім на всіх пленарних засіданнях.

Олег Воронько дав 34 обіцянки: виконав – 6 (18%), невиконаних немає, 28 – в процесі реалізації. Усі обіцянки з передвиборчої програми: скасування недоторканності, спрощення процедури імпічменту, притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення тощо.

Юрій Кузбит, за підрахунками аналітиків, дав 33 обіцянки: виконав – (15%), жодної проваленої поки що немає, 28 – в процесі виконання.