16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Представники Центру розвитку нацкультур "Єдина родина" окреслили своє бачення з облаштування площі Дружби народів у Кропивницькому

ПОЛІТИКА

Представники Центру розвитку нацкультур "Єдина родина" окреслили своє бачення з облаштування площі Дружби народів у Кропивницькому

94127 421

У Кропивницькій міській раді провели зустріч секретаря міської ради Олега Колюки з представниками Центру розвитку національних культур “Єдина родина”.

До розмови долучилися керівник центру Олена Арутюнян та керівники Кіровоградського обласного німецького культурного центру “Розвиток” Руслана Ващук, Кіровоградської обласної благодійної організації національно-культурного товариства циган “Де Девла Бахт” Софія Король, Кіровоградської регіональної організації Конгресу азербайджанців України Вилаят Мамедов, Кіровоградської обласної громадської організації “Об’єднання болгар “Нашите хора” Сергій Осадчий, Об’єднання поляків “Полонія” імені Кароля Шимановського Олександр Полячок, Спілки вірмен України в Кіровоградській області Тігран Хачатрян.

Секретар міської ради подякував  за проведення культурно-просвітницьких акцій, спрямованих на формування толерантності, поваги до культури, мови, історії звичаїв та традицій представників національних меншин, а також відзначив активну участь у загальнодержавних та міських заходах, що спрямовані на консолідацію українського суспільства.

"Наша Кропивницька громада – багатонаціональна. Обов’язковою умовою стабільності та єдності громади — є міжнаціональна злагода, розвиток та збереження етнокультурної самобутності національних меншин. Ми різні, однак любов до України об’єднує всіх у єдиний та сильний народ, в одну громаду. Завдяки вашій діяльності у місті зберігається етнічна самобутність та історична пам’ять народів, налагоджуються культурні зв’язки", – наголосив Олег Колюка.

Учасники зустрічі обговорили питання співпраці центру з Кропивницькою міською радою та висловили свої пропозиції щодо облаштування площі Дружби народів.

Начальниця відділу з питань внутрішньої політики Оксана Горбенко нагадала учасникам зустрічі про інструменти участі, які можуть використовувати національно-культурні товариства, щоб вносити ініціативи та їх реалізовувати.

Також посадовиця закликала представників Центру “Єдина родина” взяти участь у міському конкурсі проєктів інститутів громадянського суспільства “Дієві ініціативи”, що проходить у рамках реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в місті Кропивницькому на 2020-2022 роки “Діалог”.

Читайте також: