18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Голови громад також несуть відповідальність за безпеку життя жителів Кіровоградщини, – очільниця ОДА

ПОЛІТИКА

Голови громад також несуть відповідальність за безпеку життя жителів Кіровоградщини, – очільниця ОДА

03082102ico

Керівники РДА та голови громад несуть персональні відповідальність за безпеку життя жителів Кіровоградщини нарівні з керівництвом облдержадміністрації.

Про це під час наради з керівниками районів області нагадала очільниця облдержадміністрації Марія Чорна.

«Хочу, щоб ви донесли до всіх територій територіальних громад – вони не є автономними, вони знаходяться на території району, області України. Ми несемо персональну відповідальність за те, щоб люди на Кіровоградщини почували себе безпечно і комфортно. Нагадую, що скоро стартує новий навчальний рік, і у деяких школах може постати питання навчання в онлайн-режимі, тому що вчителі не провакциновані. Тому прошу усі території області активізувати роботу щодо проведення щеплень, особливо – у вихідні та святкові дні», – зазначила голова ОДА.

За даними директора департаменту охорони здоров’я Олега Рибальченка, з 121 пункту щеплення одночасно працювали максимум 92 пункти.

За добу мають вакцинувати 600 осіб на 100 тисяч населення. Нині цей показник на територіях значно нижчий. До кінця літа Кіровоградщина має зробити 200 тисяч щеплень, нині ж виконали 115 тисяч щеплень населення.

Серед проблемних питань на територіях: у Знам’янці не всі центри щеплення працювали щоденно. В Олександрії центр масової вакцинації працював лише на вихідних, аналогічна ситуація в Світловодську. У смт. Петрове центр масової вакцинації працював лише в суботу. У Голованівську центри масової вакцинації працювали усі пункти щеплень, проте не щоденно, така ж ситуація у Новоукраїнському районі.

Найкраща ситуація з організацією роботи пунктів та центрів щеплень у Кропивницькому районі.

Крім цього, очільниця облдержадміністрації акцентувала увагу на важливості забезпечення щоденної роботи усіх пунктів щеплень та центрів масової вакцинації, підвіз населення до пунктів щеплення. Також у пріоритеті – розробка графіків виїздів мобільних бригад до сіл, де відсутні пункти щеплення.