30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Кропивницькі депутати направили до центральних органів влади колективні звернення

ПОЛІТИКА

Кропивницькі депутати направили до центральних органів влади колективні звернення

35053 1200x800 2 

Під час сьомої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання, що відбулася вчора, 12 жовтня, депутати прийняли кілька житттєво важливих для міста звернень.

Так, до президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України направили ініційоване фракцією «Європейська солідарність» звернення щодо забезпечення додаткових виплат пенсіонерам.

«Після тривалого карантину внаслідок коронавірусної інфекції, введення обтяжуючих нормативних актів для малого та середнього бізнесу, зростання рівня безробіття, падіння економічних показників в усіх сферах життєдіяльності українців представники центральної влади відкритим текстом анонсують підвищення тарифів для населення. необхідно ліквідувати корумпованість, непрозорість та неефективність чинної влади та провести дієві реформи. Центральні органи влади повинні дбати про своїх громадян, підтримати бізнес, відновити економічну стабільність, віру і надію співвітчизників», – йдеться у ще одному зверненні, ініційованому «Європейською солідарністю» та підтриманому депутатським корпусом.

Підтримали обранці і звернення, внесене фракцією «Батьківщина», щодо забезпечення якісного теплозабезпечення населення.

Ще одне звернення до Верховної Ради та Кабміну щодо наповнення місцевих бюджетів додатковими ресурсами внесли депутати фракції «Слуга народу». Його теж підтримали необхідноїю кількістю голосів.

Читайте також: У Кропивницькому обговорять можливості зміни меню та інші новації у школах