23липня2024

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Марія Чорна: Паніки у державі та на Кіровоградщині ми не допустимо

ПОЛІТИКА

Марія Чорна: Паніки у державі та на Кіровоградщині ми не допустимо

c925ddf5 d11d 42e4 ad23 dd17cce841db

Базова мета Росії – дестабілізація держави, руйнація інституцій та спричинення паніки в суспільстві.

Про це під час брифінгу заявила очільниця обласної державної адміністрації Марія Чорна.

«Росія наносить удари по військовим та стратегічно важливим об’єктам інфраструктури. По всій країні. Порушено наші кордони з півночі, сходу, адміністративна межа з Кримом. Збройні Сили наносять удари у відповідь. Ворог має тяжкі втрати. Ситуація тяжка, але ми маємо намагатися сприймати цю ситуацію спокійно. Ми маємо розуміти, що базова мета Росії – дестабілізація нашої держави, руйнація інституцій і паніка в суспільстві. Паніки у державі та на Кіровоградщині ми не допустимо», – зазначила Марія Чорна.

За її словами, нині Україна має максимальну світову підтримку. Президент України Володимир Зеленський наразі контактує з представниками провідних держав.

Усі проукраїнські сили об’єднані. Депутати в Києві працюють так, як потрібно, Президент і керівництво держави, військове командування виконують свої завдання.

На сьогодні Росія має показові втрати.

"Ми маємо максимальну світову підтримку. Це замах на нашу державність і незалежність, але з нами правда. І своєї свободи ми не віддамо. Це війна проти нашого народу, характеру та нашого майбутнього», – зазначила Марія Чорна.

Читайте також: