02жовтня2022

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Кропивницькі жінки вчилися лідерству у політиці (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Кропивницькі жінки вчилися лідерству у політиці (ФОТО)

Krop final 3 09 2022

Тренінг із жіночого лідерства у рамках мобільного освітнього хабу #політикаБЕЗсексизму провели у Кропивницькому.

У заході взяли представниці органів місцевого самоврядування, активістки, волонтерки та громадські діячки.

«З початку року ми провели низку тренінгів у Центральній та Західній Україні. Головна особливість усіх регіонів, де ми були, – велика кількість жінок, які мають значний лідерський потенціал. І якщо вони працюватимуть над собою, то мають усі шанси досягти успіхів у політичному лідерстві. І наша команда спрямовувала зусилля, аби надати їм максимум інструментів та практик для досягнення цього», – зауважила лідерка проєкту #політикаБЕЗсексизму Ірина Тишко.

Тренінг тривав один день та складався із трьох блоків, які адаптовані до викликів сьогодення та воєнного часу:

Психологія жіночого лідерства. У рамках блоку учасниці разом з тренеркою мали змогу визначити проблеми, що заважають жінкам-лідеркам проявляти себе, віднайти ключові особисті цінності, які щодня мотивують до дій, а також освоїти практики відновлення внутрішнього ресурсу.

Гендерна рівність в політиці. У цьому блоці головний акцент був зосереджений на теорії та практиці: як відрізняти стереотипи від дискримінації, виявляти ті стереотипи, що призводять до дискримінаційного ставлення, в тому числі й під час війни, яке в Україні законодавче підґрунтя у цій сфері, а також, які існують тактики захисту себе від дискримінації.

Комунікативні практики жіночого політичного лідерства. Це сесія практики - робота над собою, своїм голосом та диханням, боротьба з власними страхами перед публічними виступами, а також інструменти, які допоможуть «присікати» публічні атаки та дискримінаційні прояви.

Довідково:  мобільний освітній хаб #політикаБЕЗсексизму – проєкт, спрямований на підготовку нової когорти лідерок з різних соціальних груп, які посилять політичне, громадське та правозахисне середовище. Команда тренерок з гендерної рівності в політиці, ораторського мистецтва та психології проводить тренінги в містах України, аби надати жінкам інструменти для правильної артикуляції своїх прав та захисту себе від дискримінації та мотивувати їх об’єднувати зусилля для досягнення спільних цілей.

Проєкт адвокації політичних прав жінок #політикаБЕЗсексизму реалізує Громадський Альянс "Політична дія жінок" у партнерстві зі Всеукраїнським об'єднанням наркозалежних жінок ВОНА за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Партнерська організація у Кропивницькому – ГО Громадські ініціативи.