18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Андрій Райкович прозвітував про рік роботи на посаді очільника Кіровоградщини (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Андрій Райкович прозвітував про рік роботи на посаді очільника Кіровоградщини (ФОТО)

12918092 2ea9 4af2 9db6 d7c71ed61251

Про основні виклики та завдання, потенційне звільнення чиновниці міськради, будівництво у Кропивницькому госпіталю йшлося під час звіту начальника Кіровоградської ОВА за рік роботи на посаді.

 Як інформували в ЗПУ, Андрія Райковича указом президента України за № 116/2022 призначили керівником Кіровоградської облдержадміністрації 7 березня 2022 року.

"Для мене це – висока довіра і відповідальність, по суті – служба у вирішальний для України час",зауважив чинний начальник ОВА.

Андрій Райкович закцентувався на головному: три першочергові завдання виконували оперативно, з мінімальним досвідом, але колосальною відповідальністю.

Перше – все для фронту. Мобілізація: жива сила, техніка, спорядження, фінресурс.

Друге – оборона області. Формування 121-ої бригади ТРО, добровольчих загонів у громадах. Там, де воюють наші – завжди гаряче.

Третє – прийом біженців. Кіровоградщина – потужний гуманітарний хаб у центрі України.

"Це не лише мій рік – це рік величезного труда всієї області. Від найменшого села до обласного центру. Тому і потужний урожай хліба, і тисячі тонн відправленого продовольства до міст, що під обстрілами, і 34 евакопотяги з Донеччини, і добудовані мости на «дорозі життя», і десятки тисяч влаштованих у громадах біженців, понад пів сотні релокованих підприємств, і 12 вишів, і 555 пунктів незламності і вже сформований план розвитку області з урахуванням викликів часу, вдосконалення медичних закладів і потужне волонтерство – це маркери Кіровоградщини всупереч війні. Це 24/365 – для мене і для всіх нас. Знаю, бачу, розумію, над чим працювати, за що отримуємо критику, де необхідно швидко виправляти. Знаємо і зробимо. Тил – це не фронт, там в рази важче", – наголосив пан Райкович.

І додав: прапор обласного центру буде на українській антарктичній станції «Академік Вернадський», куди їдуть працювати кропивничани.