27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Шульга ще голова, але частина депутатів Кіровоградської облради готові голосувати за звільнення

ПОЛІТИКА

Шульга ще голова, але частина депутатів Кіровоградської облради готові голосувати за звільнення

332786196 222351360268844 7245812575694262050 n

Сьогодні, 31 березня, у Кропивницькому розпочала свою роботу сесія обласної ради, що запам’ятається ініціативою кадрових змін.

Чутки, які напередодні ширилися у вузьких колах, переросли в дії.

Депутат облради, екснардеп Олександр Горбунов на самому початку зібрання вніс пропозицію звільнити з займаної посади чинного голову Сергія Шульгу.

Останній, на прохання депутата Сергія Гриценка, оголосив перерву на 10 хвилин для детального ознайомлення з проєктом рішення.

Після затягування паузи в роботі зібрання, депутатка від забороненої проросійської партії ОПЗЖ Людмила Давиденко забрала електронні картки для голосування у самого голови та його заступника Юрія Семенюка і заявила про блокування подальшої роботи сесії.

Звільненню передував скандал Сергія Шульги з екснардепом, нині – депутатом міської ради Костянтином Яринічем: 17 лютого на сторінці у соцмережі генерального директора обласного клінічного онкологічного центру з’явився відкритий лист, адресований депутатам обласної ради та начальнику Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрію Райковичу. 

Після того, 6 березня, через відсутність кворуму не відбулася сесія: зареєструвалися всього 14 депутатів. Сергій Шульга прокоментував тоді ситуацію як небажання обранців "розглядати заполітизовані питання".

Схоже, сьогодні депутати мали таке бажання.

Як інформували в ЗПУ, Сергія Шульгу обрали головою облради 11 грудня 2020 року під час пленарного засідання першої сесії Кіровоградської обласної ради 8 скликання. Тоді 24 голосів депутати віддали з ексголову Олександра Чорноіваненка, 40 – за Шульгу.