23липня2024

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Ексголова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга прокоментував своє звільнення (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Ексголова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга прокоментував своє звільнення (ФОТО)

343073054 619824840008079 9175120201851147141 n

Як уже інформували, вчора, 25 квітня, депутати обласної ради проголосували за два ключові кадрові питання.

Першим – звільнили Сергія Шульгу, другим – призначили на посаду очільника депутатського корпусу Юрія Дрозда.

Ексголова ради на своїй сторінці у фейсбуці прокоментував дії та рішення колег.

"Що сьогодні відбулося в обласній раді? Хоча навіть не сьогодні, бо тривало майже два роки. А фактично з моменту обрання мене на посаду, коли до сих пір не встановлені особи, що мінували приміщення, щоб зірвати голосування. Ви вірите, що з нинішніми технологіями їх неможливо встановити?!

Повторне мінування було за два дні до повномасштабного вторгнення. Мали розглядати важливі питання – одне з них, до речі, про цивільний захист. Уважно стежте за руками, як кажуть. Тоді на сесію не прийшли ті самі депутати, що й сьогодні проводили «позачергову». До речі, і знову відповіді, хто повідомив тоді про замінування від правоохоронців немає!

Тоді також готувався сценарій про зняття мене з посади. Приблизно так, як це відбулося сьогодні. Але 24 лютого політика відійшла на другий план.

Я вже якось розповідав журналістам, що коли йшов на посаду, відразу визначив для себе головне – жодної корупції, схематозів і всього того, чим звикли «керувати». Як людина, яка більшу частину свого життя боролася зі злочинцями в тому числі в економіці, я розумів, що легко не буде, що буду багатьом дуже незручним. Тим не менш, я обрав для себе саме такий шлях. І сьогоднішні події – це результат. Результат, який свідчить, що мій шлях був правильним, що система, яку схематозники вибудовували багато років на комунальних підприємствах, таки дала тріщину.

Навіть ця «позачергова сесія», яку скликала група депутатів, і та є частиною схеми – бо незаконна.

Коротко поясню, чому.

По-перше, попередня 15 сесія облради не закрита. Відтак будь-які засідання мали відбуватися в контексті саме цієї сесії. Наприклад, у Кропивницькому вже рік триває незакрита сесія.

По-друге, якщо депутати дуже хотіли мене зняти з посади – я забезпечив їм це право. Єдине наголошував, щоб робили це в законний спосіб і не витрачали потім ні мій, ні свій час на суди.

По-третє, сьогодні я це говорив депутатам і тут повторю. За посаду ніколи не тримався. Але тримався і тримаюся за зміни, які розпочав. За людей, які стали рушіями цих змін. За розвиток і євроінтеграцію Кіровоградщини. За обіцянку захисникам - там, на фронті, що їхні відвага, мужність, їхня доблесть не будуть даремними.

Наразі продовжу тримати слово як депутат.

А поки – дякую величезній кількості людей, які підтримували і підтримують мене, які попри різні вкиди і фейки (за останні місяці багато нового відкрив про себе), знають, що я рухався і буду рухатися правильним курсом. Впродовж дня сотні дзвінків і повідомлень. Все буде добре!

Правда обов‘язково візьме своє. Настане час – здолаємо не лише зовнішнього ворога, а й усіх внутрішніх", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: