16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Кіровоградська обласна рада – про рішення суду щодо поновлення на посаді Сергія Шульги

ПОЛІТИКА

Кіровоградська обласна рада – про рішення суду щодо поновлення на посаді Сергія Шульги

404387972 743000874528735 3773529383537797231 n

20 листопада 2023 року Кіровоградський окружний адміністративний суд прийняв рішення про поновлення на посаді Сергія Шульги.

"Дякую всім за підтримку – це перше, що хочу сказати після переможного вердикту суду щодо незаконного рішення сесії облради про моє звільнення. Сьогодні колегія суддів ухвалила не політичне рішення, а рішення, яке ґрунтується лише на законі", написав потому ексочільник депкорпусу на своїй сторінці у  фейсбуці.

Під час судового засідання були озвучені лише його вступна та резолютивна частини. Повний текст рішення буде наданий лише 29 листопада, повідомили в облраді.

"Того ж дня, 20 листопада, Сергій Шульга звернувся до обласної ради із заявою, до якої додав зазначене рішення та виконавчі листи. Ці документи спрямовані на розгляд постійної комісії з питань регламенту депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики. Вона має підготувати відповідний проєкт рішення обласної ради та винести його на засідання сесії. Окрім цього, Кіровоградська обласна рада звернулася до Кіровоградського окружного адміністративного суду із заявою про роз’яснення судового рішення. Вона має бути розглянута судом протягом 10 календарних днів. Подання такої заяви про роз’яснення зупиняє перебіг строку, встановленого судом для виконання його рішення", – йдеться в повідомленні.

Рішення про поновлення на посаді голови Кіровоградської обласної ради має прийняти винятково обласна рада на своєму пленарному засіданні.