16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Очільник Кіровоградщини зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні

ПОЛІТИКА

Очільник Кіровоградщини зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні

photo 2023 11 30 14 05 15

Відбувся важливий діалог з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні паном Мартіном Єґерем.

Пан Посол на Кіровоградщині вперше, повідомив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

Очільник області поінформував іноземного гостя про стан справ в області під час війни. Розповів про історію, традиції, пріоритети в економічному і соціальному розвитку регіону. Культурні зв’язки з німецькою діаспорою.

"Детально обговорили найбільш актуальні проекти, що потребують партнерської підтримки. Для нас це інвестиційні проєкти в галузі переробки сільгосп сировини, машинобудування, взагалі виробництва, що даватиме нові робочі місця, реконструкція системи тепло і водопостачання, будівництво укриттів та, особливо, житла для переселенців", – зазначив Андрій Райкович.

Він подякував пану Послу за те, що Німеччина серед лідерів у наданні військової допомоги у боротьбі з російським агресором, прихистила понад мільйон українців, за те, що допомагають боротися з викликами, що постали перед громадами регіону у цей важкий час.

"Переконаний, що сьогоднішня зустріч стане першим кроком до партнерського діалогу", – наголосив очільник Кіровоградщини.