25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У приватній кропивницькій клініці надають безкоштовні медичні послуги (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

У приватній кропивницькій клініці надають безкоштовні медичні послуги (ФОТО)

26unnamed

Безкоштовні медичні послуги доступні у сучасному медичному центрі сімейної медицини від мережі «Первинка», що нещодавно відкрився  у Ковалівському парку Кропивницького.

Заклад розташований у Ковалівському парку біля філармонії. Нині у «Первинці» можна заключити декларацію.  

З 2019 року усі медичні центри «Первинка» працюють за програмою медичних гарантій від НСЗУ, тобто за декларацією надають послуги сімейної медицини абсолютно безкоштовно.  

До переліку послуг за декларацією входять: усі консультації обраного лікаря, довідки, е-лікарняні, рецепти на «Доступні ліки», е-направлення до лікарів вузького профілю, вакцинації згідно з календарем щеплень, функціональні дослідження (ЕКГ, спірографія, вимірювання тиску, тощо), лабораторні дослідження (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на холестерин), швидкі тести (на глюкозу, гепатити В та С, ВІЛ/СНІД, вагітність, тропонін).  

Умедичному центрі прийматимуть лікарі вузького профілю, такі як гінеколог, УЗД, ендокринолог та невролог, аби усім пацієнтам було комфортніше. 

На кабінетах лікарів зовні немає ручок, щоб ніхто не увірвався під час прийому – лікар сам запросить до кабінету. Уся документація – у електронному вигляді, організовані консультації по телефону, є комфортні зони очікування, дитячий куточок, місця для візочків, шафки для особистих речей та багато іншого.   

У центрі можна заключати декларації з сімейними лікарями: Віталіною Соляник та Ольгою Харченко. 

Юлія Сподинська