25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщину передали спеціальний автомобіль-рефрижератор (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщину передали спеціальний автомобіль-рефрижератор (ФОТО)

311782043 449622330644149 5184830160755759754 n

Автомобіль-рефрижератор отримали від ЮНІСЕФ у ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Щоб мати можливість отримувати необхідні щеплення, що особливо актуально в умовах війни, представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) передали Україні спеціальні автомобілі-рефрижератори для транспортування вакцин. Один із них отримав ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

"Автомобіль-рефрижиратор має містке холодильне обладнання, що дозволить зберігання вакцин за необхідних температурних умов та гарантує, що вони не втратять своєї ефективності та забезпечать людям найкращий захист. Наразі у нас буде можливість доправити необхідний запас вакцин до будь-якого медичного закладу Кіровоградської області, з чітким дотриманням необхідного температурного режиму", – зазначила генеральна директорка центру Надія Оперчук.

Вона разом з фахівцями відділу імунопрофілактики ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» висловили щиру вдячність Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), міністерству охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я України» за надану допомогу.