25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Кіровоградщина отримала сучасний портативний рентгенапарат (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

Кіровоградщина отримала сучасний портативний рентгенапарат (ФОТО)

318666727 525655099596648 8160908859060953064 n

Обласний фтизіопульмонологічний медичний центр отримав від міжнародної організації PATH сучасний портативний рентгенапарат.

Про це повідомила гендиректорка закладу Галина Горенко.

Кіровоградська область стала четвертою в Україні, якій передали нове обладнання.

«Для нас важливо мати такий апарат, адже не кожен житель області, особливо з віддалених сіл може приїздити на обстеження безпосередньо в медичний центр. Цей рентгенапарат дає змогу, наприклад, зробити контрольний знімок вдома у тяжкохворого, або обстежити багатодітну сім’ю, яка перебуває на обліку й онлайн передати результати рентгенологу в медичний центр. Крім цього апарат відпрацює повну зміну навіть за відсутності електропостачання», – розповіла Галина Горенко.

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю центр також отримав пересувний флюрограф на базі Mercedes.

«Маємо цифрове обладнання на базі комфортного і прохідного авто. Таким чином ми можемо планувати виїзні профілактичні огляди груп ризику безпосередньо в окремих громадах чи населених пунктах. У цьому напрямку ми співпрацюємо з первинкою. Знімки флюорографа, знову ж таки, можемо надсилати онлайн для аналізу медпрацівниками», – додала генеральна директорка центру.

Довідково: у серпні цього року Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр отримав сучасний монітор пацієнта.