13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Відкритий чемпіонат із військово-спортивних багатоборств визначив переможців (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

Відкритий чемпіонат із військово-спортивних багатоборств визначив переможців (ФОТО)

417523961 1296797181270133 3819443878361651821 n

В Олександрії завершився відкритий чемпіонат Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств пам’яті «Янголів спорту».

Змагання присвячені спортсменам Кіровоградщини, які професійно займалися цим видом спорту і які загинули, боронячи Україну від російського окупанта. Це Максим Бендеров, Валерій Скоренцов, Данило Тараненко (Олександрія), Володимир Гога та Дмитро Діконенко (Онуфріївка).

У чемпіонаті взяли участь команди із міст Кропивницький, Кременчук, Олександрія, селища Онуфріївка та села Федірки Світловодського району. Загалом, 94 спортсмена і спортсменки віком від 8 до 39 років.

Олександрію на змаганнях представили вихованці відділення військово-спортивних багатоборств ДЮСШ №2 та ПСК «Захист».

За результатами поєдинків у своїх вікових та вагових категоріях перемогу вибороли спортсмени ДЮСШ №2: Борислав Корнілов, Володимир Віоріка, Нікіта Тертишний, Станіслав Дмітрієв, Ростислав Уманець та Сергій Садівський.

Серед вихованців ПСК «Захист» перше місце здобули: Артем Осьмачко, Максим Даценко, Марк Некритий, Остап Масльоха, Валерій Юрченко, Єгор Ковальов, Ілля Городецький, Гліб Толок, Дар’я Сидоренко, Ярослав Андрієнко, Данило Яковенко, Єгор Діхтярук та Володимир Лаврусенко.

Переможців та призерів чемпіонату нагородили дипломами та медалями.