21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Для кропивницьких ліцеїстів провели відкритий урок здоров’я (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

Для кропивницьких ліцеїстів провели відкритий урок здоров’я (ФОТО)

431581894 758839616389084 4597056427102230679 n

У кропивницькому ліцеї імені Тараса Шевченка дітям розповідали про доцільність вакцинації згідно з Національним календарем щеплень.

Головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук разом із завідувачкою комунального закладу Оксаною Павленко та фахівцями Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб вкотре наголосили учням на користі від імунізації від кору, повідомили в ОЦКПХ.

Захід провели у початковій школі ліцею.

У межах проєкту «Захистись!» гості передали школярам книжки «Лілі, яка потоваришувала з вірусами», брошури для їхніх батьків «Кір: швидкий і небезпечний» та тематичні розфарбовки про важливість щеплень для дітей, олівці та фломастери; розповіли про кір та інші інфекції, профілактику інфекційних захворювань.

Діти охоче працювали, відповідали на запитання фахівців центру про імунітет та користь від щеплень.

Довідково: матеріал підготовлено у рамках проєкту Українського Католицького Університету (УКУ) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.