23липня2024

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У Кропивницькому обговорили стратегію реформування системи шкільного харчування

ЗДОРОВ'Я

У Кропивницькому обговорили стратегію реформування системи шкільного харчування

31419 1200x800 2

День депутата, який провели у Кропивницькій міській раді, присвятили обговоренню шляхів реалізації в обласному центрі стратегії реформування системи шкільного харчування на 2023-2027 роки.

Відкриваючи захід секретар міської ради Олег Колюка наголосив, що реформа системи шкільного харчування надзвичайно важлива, адже стосується здоров’я і безпеки дітей. 

Про хід реформи в обласному центрі депутатам доповіла начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

"Згідно зі стратегією реформування системи шкільного харчування є чотири цілі, які передбачають посилення фінансової та інституційної спроможності громад, забезпечення розвитку кадрового потенціалу, модернізацію інфраструктури закладів освіти і формування культури здорового харчування", – зауважила посадовиця.

Нині Кропивницький має власний досвід реформування системи шкільного харчування, адже ці зміни в міських закладах освіти розпочалися ще 2019 року, коли п’ять шкіл отримали сучасне обладнання для харчоблоків. Лариса Костенко поділилася з депутатами інформацією про успішні кейси, реалізовані у школах міста.

"Сучасне кухонне обладнання встановлене у Гірничій гімназії, ліцеях “Мрія”, “Центральному”, “Європейська освіта”. Ще шість проєктів на модернізацію харчоблоків у міських школах розроблені управлінням освіти, реалізація їх залежить від подальшого фінансування", – зазначила Костенко.

Серед позитивних змін посадовиця назвала розроблене базове чотиритижневе меню, яке включає 35 страв, серед яких є рецепти Євгена Клопотенка. Ознайомитися з ними можна на сайті міського управління освіти.

У Кропивницькому планують відкрити кулінарний хаб, де не тільки діти вчитимуться готувати, а й працівники харчоблоків зможуть удосконалювати свої професійні навички.

Лариса Костенко не оминула і проблемних питань у реалізації реформи системи шкільного харчування, зокрема, кадрових. За її словами, низький рівень оплати праці є причиною браку кухарів і медичних сестер у закладах освіти. Тому треба розробити законний механізм, який дозволить підвищити тарифні ставки працівникам.

Після обговорення теми і відповідей на запитання депутатів Олег Колюка підсумував зроблене і дав відповідні доручення.

Читайте також: У кропивницьких школах готуватимуть страви, приготовлені за "незрозумілою технологією"?