20квітня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У Кропивницькому закликають бути відповідальними за тих, кого приручили

ЗДОРОВ'Я

У Кропивницькому закликають бути відповідальними за тих, кого приручили

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення стосовно неналежного утримання тварин (собак) на території домоволодіння у Кропивницькому.

14 4

Спеціалісти служби разом з лікарями ветеринарної медицини та представниками відділу благоустрою районної ради здійснили комісійний виїзд для перевірки викладених у зверненні фактів. 

З’ясовано, що на території домоволодіння перебувають чотири безпородні собаки (три в приміщенні будинку, одна - на прив'язі на подвір'ї). Зі слів власниці, тварини отримують їжу та воду в достатній кількості, вигул собак здійснюється два рази на день. 

Жінка не допустила фахівців до огляду приміщень, де утримуються тварини, та підтвердила, що собаки не щеплені проти сказу. На пропозицію спеціалістів провести щеплення тваринам власниця написала відмову в присутності комісії, мотивуючи це тим, що собаки старі.

Враховуючи виявлені порушення чинного законодавства (відмова від щеплення тварин проти сказу) та за невиконання вимог статті 107 КУпАП, статті 37 Закону України «Про ветеринарну медицину», пункту 5 «Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин» власницю тварин притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Держпродспоживслужба області закликає власників тварин: звертайтеся до державних установ ветеринарної медицини для проведення щеплення проти сказу вашим улюбленцям (вакцина безкоштовна). 

Будьмо відповідальні за тих, кого приручили.

Прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області