25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Секретар міськради Кропивницького запропонував містянам разом звести паркан для “Щасливого пса”

СУСПІЛЬСТВО

Секретар міськради Кропивницького запропонував містянам разом звести паркан для “Щасливого пса”

Як і пообіцяв під час «Звіту наживо», секретар міської ради Андрій Табалов звернувся до небайдужих містян із пропозицією долучитися до облаштування огорожі навколо притулку для бездомних тварин.

Нині ним опікується громадська організація ГО “Щасливий пес”.

57262832 2035037450124903 3831500978566201344 n“Ми разом із депутатським корпусом і з підтримкою міського голови виділили земельну ділянку під притулок для  “Щасливого пса”, де нині вони досить активно працюють. Та під час останнього прямого ефіру до мене звернулися представники даної організації із проханням допомогти їм в облаштуванні паркану, і я пообіцяв, що буду опікуватись цим питанням. Тварини повинні бути огороджені заради безпеки громадян”, – зауважив секретар міської ради.

Андрій Табалов доручив керівництву ГУ ЖКГ вивчити питання, чим може допомогти в облаштуванні огорожі сусіднє з притулком підприємство КП “Теплоенергетик”. Також очільник депкорпусу звернувся до депутатів, меценатів та небайдужих кропивничан.

“Пропоную разом долучитися й  допомогти звести паркан. Щось виділимо з міського бюджету, я особисто також долучусь, меценати, можливо, захочуть допомогти. Мова не йде про великі кошти. Сума на матеріали становить близько п’ятдесяти тисяч гривень, і на облаштування та зведення паркану приблизно стільки ж. Долучайтесь до нашого челленджу!”, – закликав Андрій Табалов.

     Читайте також: Андрій Табалов: Активісти зникли, проблема безпритульних тварин залишилася