25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Андрій Райкович: Статут допоможе Кропивницькому стати прозорішим та інвестиційно привабливішим містом

СУСПІЛЬСТВО

Андрій Райкович: Статут допоможе Кропивницькому стати прозорішим та інвестиційно привабливішим містом

Сьогодні, 17 квітня, начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул вручив міському голові Кропивницького Андрію Райковичу свідоцтво, яке засвідчує те, що статут територіальної громади міста Кропивницького офіційно зареєстровано.

03 5 35

Про це йдеться на сайті міської ради.

Над розробкою надзвичайно важливого для міста документа працювала спеціальна робоча група, на чолі із секретарем міської ради Андрієм Табаловим. До її складу увійшли представники депутатського корпусу, працівники виконавчих органів міської ради та активна  громадськість Кропивницького.

Робоча група проробила важку та копітку роботу, аби дійти згоди і зробити Статут таким, яким він є тепер. У ньому передбачено сім розділів та додаток з положеннями, які впорядковують проведення загальних зборів, громадських слухань і внесення місцевих ініціатив.

Статут територіальної громади депутати прийняли 31 січня 2019 року, а 22 березня його передали на реєстрацію в обласне управління юстиції, і ось, 15 квітня, документ офіційно затверджено.

«Наш новий Статут – не заскорузлий догмат, це сучасний, змістовний, професійний документ, який був дуже необхідний Кропивницькому. Він повністю відповідає ролі громадянського суспільства і тенденціям розвитку країни. Завдяки прийнятому Статуту ми можемо розраховувати, на те що Кропивницький ставатиме «прозорішим» містом і одночасно інвестиційно привабливішим», – наголосив Андрій Райкович. 

03 5 36

Читайте також:  Андрій Табалов: Прийнятий статут територіальної громади є запорукою підвищення рейтингу прозорості Кропивницького 

Андрій Табалов: Статут громади — це не інструкція, а Конституція міста