22червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Громада Кіровоградщини чекає на публічне вибачення особи, яка посягнула на їхню власність

СУСПІЛЬСТВО

Громада Кіровоградщини чекає на публічне вибачення особи, яка посягнула на їхню власність

03 21У Новгородці встановили особу, яка понівечила власність громади.

Про це у Фейсбуці повідомив директор ПТУ № 36, де стався цей зухвалий випадок, Олег Вєтров.

Нагадаємо, що днями невідомі вночі перетворили футбольне поле учбового закладу на суцільне місиво багнюки.

«Хочу подякувати всім небайдужим і активним громадянам, які, виконуючи свій громадянський обов’язок і маючи відповідальну, за територію свого проживання, свідомість, допомогли все-таки знайти хулігана. Я вірю в те, що він сам знайде в собі сили та мужність вибачиться публічно за свою поведінку, а поки що на порядку денному у нас відновлення спортивної поляни спільними зусиллями. Зробимо майданчик ще кращим і привабливішим. Давайте разом будувати своє майбутнє», – зазначив освітянин.