СУСПІЛЬСТВО
Громада Кіровоградщини чекає на публічне вибачення особи, яка посягнула на їхню власність
- Останнє оновлення: 03 травня 2019
У Новгородці встановили особу, яка понівечила власність громади.
Про це у Фейсбуці повідомив директор ПТУ № 36, де стався цей зухвалий випадок, Олег Вєтров.
Нагадаємо, що днями невідомі вночі перетворили футбольне поле учбового закладу на суцільне місиво багнюки.
«Хочу подякувати всім небайдужим і активним громадянам, які, виконуючи свій громадянський обов’язок і маючи відповідальну, за територію свого проживання, свідомість, допомогли все-таки знайти хулігана. Я вірю в те, що він сам знайде в собі сили та мужність вибачиться публічно за свою поведінку, а поки що на порядку денному у нас відновлення спортивної поляни спільними зусиллями. Зробимо майданчик ще кращим і привабливішим. Давайте разом будувати своє майбутнє», – зазначив освітянин.
