СУСПІЛЬСТВО
Відсьогодні мешканців Кропивницького обмежать у споживанні питної води
- Останнє оновлення: 29 травня 2019
Сьогодні, 29 травня, із 18-ої години у Кропивницькому розпочнеться комплексна дезінфекція водопровідних мереж ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
Про це повідомляє прес-служба водоканалу.
Згідно з графіком триватиме дезінфекція мереж до 20-ої години 1 червня.
До міста подаватиметься вода з підвищеним вмістом хлору, що придатна лише для технічних потреб.
