17лютого2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО По драбинах і в рятівних жилетах: так деякі школярі Кіровоградщини сьогодні добиралися на ЗНО (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

По драбинах і в рятівних жилетах: так деякі школярі Кіровоградщини сьогодні добиралися на ЗНО (ФОТО)

Сьогодні, 4 червня, випускники Кіровоградщині  складають ЗНО з історії України. Це другий за чисельністю учасників тест.

 В області  для проходження ЗНО з історії України зареєструвалися 5130 учасників. Для цього  підготували 20 пунктів тестування.  

"За оперативною явкою із зареєстрованих учасників сьогодні на пункти не зявилися 174 особи. Явка склала 96,6 відсотки. Діти мають дві з половиною години на виконання сертифікаційної роботи ",  повідомила завідуюча лабораторією ЗНО обласного інституту післядипломної освіти імені  Сухомлинського Ліна Бутенко.

Та не обійшлося без пригод. Через наслідки негоди, учні Устинівського району лише за допомоги рятувальників отримали можливість дістатися  до пункту ЗНО та скласти іспит.

05 19 309

Про це інформує прес-служба У ДСНС в області.

Сьогодні  о 05.25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у селі Мальчевське Устинівського району розмито дорогу та зруйновано міст, який сполучає дорогу селище Устинівка – село Докучаєве, тому учні Докучаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів не можуть потрапити до пункту ЗНО у місті Кропивницький.

05 19 307

Рятувальники 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища міського типу Устинівка, які прибули на місце виклику, усіма можливими засобами допомогли здолати дітям складний відрізок шляху. Далі школярі автобусом поїхали до Кропивницького.

05 19 308

05 19 310

Учасникам ЗНО залишилося скласти ще три тести – біологію, географію та хімію.