21вересня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Залізничний вокзал Кропивницького відкриє свої двері мандрівникам у запланований день

СУСПІЛЬСТВО

Залізничний вокзал Кропивницького відкриє свої двері мандрівникам у запланований день

Головний інженер Одеської залізниці Павло Чекалов висловив задоволення якістю робіт та темпами  будівництва арки у залізничному насипі по вулиці Ельворті у Кропивницькому.

07 10

«Я на власні очі пересвідчився, що графіки виконання робіт витримуються і 15 червня, як ми і планували, залізничне сполучення по станції Кропивницький буде відновлене. Хочу також, щоб кропивничани розуміли складність процедури надання такого довгострокового «вікна» у припиненні руху потягів саме у літній сезон. Адже, зміни схем суттєво ускладнили рух вантажних потягів до портів Чорного моря», - зазначив Павло Чекалов.

07 8

Наразі на об’єкті продовжуються роботи над засипанням піщано-щебеневою сумішшю гофрометалевої труби тіла майбутньої арки. Особливо ретельно контролюється процес ущільнення ґрунту. Кожної години спеціалісти львівської сертифікованої лабораторії виконують дослідження щільності суміші і. як показують результати аналізів, вона є навіть вищою за проектну – 95%-98%.

07 7

«Бригади будівельників витримують набраний темп і вкладаються у затверджений стислий графік..Але після завершення монтажу тунелю і відновлення руху потягів,  на нас чекають не менш складні завдання. Спеціалісти Кропивницького ВКГ вже завершують у цьому місці заміну трубопроводів водопостачання, після цього настане черга реконструкції каналізаційного колектора і лише потім ми будемо облаштовувати нове асфальтове покриття дороги по вулиці Ельворті і капітально ремонтувати його по інших вулицях цієї транспортної магістралі», – наголосив заступник міського голови Олександр Мосін.

07 9

http://kr-rada.gov.ua