СУСПІЛЬСТВО
Дерева Кропивницького – знову в центрі уваги невдоволених містян
- Останнє оновлення: 04 липня 2019
У Кропивницькому по вулиці Кропивницького побудували дорогу впритул до 15-ти дерев.

Про це Каналу «Кіровоград» повідомив місцевий житель Віталій Приходько.
Саджанці лип висадили у квітні, капітальний ремонт дороги триває з травня.
Керівник підрядної організації, яка виконує роботи на цій ділянці Баяндур Хачатрян поінформував, що укріплення дороги зробили впритул дерев згідно проектного плану.
«Проектом ремонту визначена ширина дороги - 16 метрів. Ці липи простіше пересадити», – зазначив підрядник.
Читайте також: Судовий позов щодо неякісної обрізки дерев у Кропивницькому, схоже, не останній
