СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому на повну потужність запрацювала установка дегазації твердих побутових відходів
- Останнє оновлення: 01 серпня 2019
Як і обіцяла влада Кропивницького, 30 липня був здійснений успішний і повноцінний запуск установки з дегазації твердих побутових відходів.

Про це інформує прес-служба міськради.
«Електроенергію вже передаємо в загальну мережу. Формальності майже завершено. На сьогодні установка працює з потужністю 320 кВт, це відмінний показник на перші тижні роботи. Відтепер небезпечний газ-метан став корисною біосировиною, а полігон убезпечено від самозаймань і розповсюдження їдучих запахів. Вартість інвестиційного проекту сягає 1,9 млн євро», - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Коли у Кропивницькому на повну потужність запрацює нова система переробки сміття
